Arne Jones E1299

1166 föremål
Stig Olson, "Dinarsad och Fröding".
4 tim 56m
5 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, väska, "Campana".
1d 2 tim
5 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
2d 3 tim
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jonas Fröding, Travhäst.
1d 2 tim
Jonas Fröding, Travhäst.
4 807 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
4d 4 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ivar Morsing, Landskap.
3d 6 tim
Ivar Morsing, Landskap.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
7 tim 32m
Bageriskylt, omkring 1900.
3 110 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
2d 3 tim
Burberry, väska.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
2d 6 tim
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 7 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Givenchy, halsband "Shark tooth".
1d 3 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
1d 4 tim
8 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
4 tim 48m
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK