Kan inte nå servern
 
956 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 13 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
2d 12 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
15 tim 16m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
11 tim 44m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
11 tim 50m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
1d 9 tim
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nick Alm, "Kaféscen".
2d 13 tim
Nick Alm, "Kaféscen".
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
1d 12 tim
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
14 tim 36m
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
2d 15 tim
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
3d 13 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 15 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 12 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, "Extase Blanche".
11 tim 24m
Bengt Lindström, "Extase Blanche".
Aktuellt bud
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.