Kan inte nå servern
 
993 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
4d 5 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
1d 4 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d 4 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 4 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 7 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
1 tim 52m
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nick Alm, "Kaféscen".
1d 5 tim
Nick Alm, "Kaféscen".
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
4 tim 46m
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
2d 5 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
1d 7 tim
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
1d 7 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
2 tim
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
33 333 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 4 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.