Kan inte nå servern
 
1127 föremål
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
6d 22 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
6d 23 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
6d 23 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
6d 23 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.