Kan inte nå servern
 
1149 föremål
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
5d 20 tim
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
5d 20 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
5d 20 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
5d 21 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
5d 21 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
5d 21 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
5d 21 tim
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
5d 21 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
5d 21 tim
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 21 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
5d 21 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Porträtt av en man.
5d 21 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
5d 21 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 22 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
5d 22 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
5d 22 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
5d 23 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fartygsporträtt.
5d 23 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, stilleben.
5d 23 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
5d 23 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
6d
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.