1353 föremål
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
3d 8 tim
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
3d 8 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor ett par sent 1900-tal/2000-tal.
3d 8 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
3d 8 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
3d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
3d 8 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karin Wikström, Utan titel.
3d 8 tim
Karin Wikström, Utan titel.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Clubfåtölj 1900-talets första hälft.
3d 8 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
4d 3 tim
Bordslampa, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
4d 4 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gillis Lundgren, soffbord, "Impala", IKEA.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jerry N. Uelsmann, "Philosopher's Desk", 1976.
4d 4 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jaeger-LeCoultre, armbandsur, 35 mm.
4d 4 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Göran Wärff, unik skål, Kosta.
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Maria Friberg, "Alongside us", 2017.
4d 5 tim
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Helmut Mantel, Utan titel.
4d 5 tim
Helmut Mantel, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
4d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Jirlow, "Gröna Lund 1883-1983".
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring med baguettslipad diamant.
4d 5 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
4d 5 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ole Lynggard ett par örhängen i form av blommor.
4d 6 tim
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Byråer, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 6 tim
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

161. Skrin, Sydtyskland, troligen Nürnberg, 1600-talets andra hälft, Barock.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK