Kan inte nå servern
 
1165 föremål
Petter Zennström, "Två".
4d 21 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Madeleine Pyk, Staden.
4d 21 tim
Madeleine Pyk, Staden.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
4d 21 tim
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mosse Stoopendaal, "Änder i isvak".
4d 21 tim
Mosse Stoopendaal, "Änder i isvak".
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4d 21 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
4d 21 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
4d 21 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
4d 21 tim
Evert Lundquist, "De gamla husen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
4d 21 tim
Evert Lundquist, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
4d 21 tim
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 21 tim
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca 347 x 242 cm.
4d 21 tim
Matta, Kashmar, ca 347 x 242 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pall, omkring 1900.
4d 21 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
4d 21 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
19 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Harald Wiberg, Sträckande änder.
4d 22 tim
Harald Wiberg, Sträckande änder.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
4d 22 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
4d 22 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca 318 x 200 cm.
4d 22 tim
Matta, Keshan, ca 318 x 200 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
4d 22 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
4d 22 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
4d 22 tim
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
4d 22 tim
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 23 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
4d 23 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Egron Lundgren, Indisk militär.
4d 23 tim
Egron Lundgren, Indisk militär.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, ca 222 x 150 cm.
4d 23 tim
Matta, ca 222 x 150 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
4d 23 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 23 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
4d 23 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Älg i skog.
4d 23 tim
Harald Wiberg, Älg i skog.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
5d
Taklampa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
5d
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
5d
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.