Kan inte nå servern
 
82 föremål
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
3d 9 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
3d 9 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 9 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
4d 8 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 9 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 9 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4 tim 10m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
3d 9 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
400 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1d 9 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
1 200 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.