Kan inte nå servern
 
82 föremål
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5 tim 34m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1d 11 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
1 200 EUR
Utropspris
800 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 10 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
3d 10 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 10 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
3d 10 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
3d 11 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
4d 10 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 10 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.