Kan inte nå servern
 
62 föremål
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 22 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 23 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 18 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
1d 18 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
2d 23 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
1d 18 tim
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
5d 18 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Gucci, väska.
6d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
1d 18 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Jean (Hans) Arp, Komposition.
18 tim 18m
Jean (Hans) Arp, Komposition.
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 23 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
690 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.