Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
142 föremål
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
5m 55s
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
Aktuellt bud
420 EUR
Utropspris
250 EUR
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
11m 55s
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Teemu Korpela, Modellstudie.
3d 3 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 1 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ilmari Vuori, Stilleben med fiskar.
19m 54s
Ilmari Vuori, Stilleben med fiskar.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.