360 föremål
Pall, 1900-tal.
5d 23 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Elin Källman, "Lola".
4d 22 tim
Elin Källman, "Lola".
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
4d 23 tim
Uno Vallman, utan titel.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fällbord, 1800-tal..
23 tim 40m
Fällbord, 1800-tal..
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
21 tim 56m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
4d 22 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d 23 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 22 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
21 tim 40m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
5d 20 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
888 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
5d
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR