Möbler

69 föremål
Pall, 1900-tal.
6d
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
23 tim 6m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
22 tim 50m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 2 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
22 tim 38m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 23 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 22 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
7d
Soffbord, 1960-/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4d 23 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
2d
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Sideboard, 1960-tal.
6d
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK