Kan inte nå servern
 
492 föremål
Pall, omkring 1900.
1d 4 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
15m 35s
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
3 tim 31m
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 2 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
2d 3 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 4 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.