Kan inte nå servern
 
491 föremål
Pall, omkring 1900.
1d 21 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
17 tim 20m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 19 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
3d
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
20 tim 36m
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, brosch,
7d
Chanel, brosch,
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
2d 20 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med prinsesslipad diamant.
16m 11s
Ring 18K guld med prinsesslipad diamant.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
3d 23 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
4d
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 21 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, plånbok.
17 tim 39m
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.