Kan inte nå servern
 
483 föremål
Pall, omkring 1900.
1d 3 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2 tim 29m
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 1 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
2d 2 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 3 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
1m 9s
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.