Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
575 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
23 tim 49m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 19 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 22 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Gallerimatta, Bidjar ca  400 x 85 cm.
1d
Gallerimatta, Bidjar ca 400 x 85 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 23 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
22 tim 21m
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
5d 1 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 22 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
5d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Christian Dior, aftonväska samt paraply.
1d
Christian Dior, aftonväska samt paraply.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.