487 föremål
Omega, armbandsur, 35 mm.
14 tim 11m
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
14 tim 23m
Gucci, skärp, storlek 90.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
14 tim 30m
Mulberry, plånbok.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
14 tim 59m
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
16 tim 51m
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
16 tim 53m
Stevie Dix, "Rebus 5".
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
17 tim 23m
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
17 tim 27m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
18 tim 15m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
18 tim 19m
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Dekorativ skulptur 1900-tal.
18 tim 21m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
18 tim 27m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
18 tim 49m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
18 tim 53m
Ulla Viotti, väggrelief.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 16 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK