Kan inte nå servern
 
469 föremål
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
8 tim 26m
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
9 tim 6m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
9 tim 12m
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
9 tim 50m
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
10 tim 4m
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
11 tim 2m
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
11 tim 34m
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
1d 10 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
1d 10 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d 11 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
2d 5 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
2d 6 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
2d 6 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
2d 6 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 6 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 7 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
2d 8 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
2d 8 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.