493 föremål
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 tim 19m
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
2 tim 31m
Gucci, skärp, storlek 90.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2 tim 36m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
2 tim 38m
Mulberry, plånbok.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
3 tim 7m
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
4 tim 59m
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
5 tim 1m
Stevie Dix, "Rebus 5".
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
5 tim 31m
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5 tim 35m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
6 tim 23m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
6 tim 27m
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Dekorativ skulptur 1900-tal.
6 tim 29m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
6 tim 35m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
6 tim 57m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
7 tim 1m
Ulla Viotti, väggrelief.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 4 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK