487 föremål
Omega, armbandsur, 35 mm.
9 tim 30m
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
9 tim 42m
Gucci, skärp, storlek 90.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
9 tim 47m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
9 tim 49m
Mulberry, plånbok.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
10 tim 18m
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
12 tim 10m
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
12 tim 12m
Stevie Dix, "Rebus 5".
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
12 tim 42m
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
12 tim 46m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
13 tim 34m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
13 tim 38m
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Dekorativ skulptur 1900-tal.
13 tim 40m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
13 tim 46m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
14 tim 8m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
14 tim 12m
Ulla Viotti, väggrelief.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 12 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK