Kan inte nå servern
 
333 föremål
Brita Heilimo, Krabbor.
2m 23s
Brita Heilimo, Krabbor.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
5m 23s
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
340 EUR
Utropspris
650 EUR
Golvlampa, 1940-tal.
19m 23s
Golvlampa, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
29m 23s
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
31m 23s
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
33m 23s
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
33 333 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
39m 23s
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1940-tal.
2 tim 11m
Tidningsställ, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 1 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
1d 1 tim
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 2 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 2 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 2 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 2 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 3 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
1d 4 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
1d 4 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 6 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 6 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
2d 2 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 2 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.