Kan inte nå servern
 
340 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
6d
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
5d 1 tim
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
90 EUR
Utropspris
200 EUR
Tidningsställ, 1900-tal.
2 tim 57m
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
2 tim 25m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Clemence", 2016.
3d
Louis Vuitton, plånbok, "Clemence", 2016.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
20 tim 55m
Spegel, modern tillverkning.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
23 tim 25m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
4d
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 2 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
3d 1 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 2 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
1 tim 3m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
1d 21 tim
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 21 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
1d 21 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 22 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
23 tim 9m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
21 tim 49m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
1d 2 tim
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
1d 20 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.