440 föremål
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
17 tim 57m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 20 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 16 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
21 tim 49m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
19 tim 3m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
18 tim 59m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
19 tim 47m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK