Kan inte nå servern
 
325 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 16 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 18 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
1d 13 tim
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
2d 17 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 18 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 13 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
1d 13 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 14 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
13 tim 55m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 15 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 15 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
13 tim 1m
Spegel, modern tillverkning.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
15 tim 15m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
15 tim 31m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
2d 17 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
1d 12 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.