Kan inte nå servern
 
336 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
4d 23 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
4d
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
90 EUR
Utropspris
200 EUR
Kristian Krokfors, "Grå stad".
4d
Kristian Krokfors, "Grå stad".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
20 tim
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Kesselmar, Utan titel.
5d
Per Kesselmar, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
20 tim 10m
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 20 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
20 tim 2m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 21 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 21 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 21 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 22 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 1 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
4d 21 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
2d
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
1 tim 12m
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 23 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 20 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
2d
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 21 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
6d 22 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 22 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
19 tim 21m
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
19 tim 24m
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
2d
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Lennu Juvela, Landskap från Birkala by.
6d
Lennu Juvela, Landskap från Birkala by.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.