426 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
1d 16 tim
1 750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
1d 11 tim
Päivi Lempinen, Tält.
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
2d 15 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 16 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 14 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 15 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 14 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
2d 14 tim
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 18 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 15 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
3d 15 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 18 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 14 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 13 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK