440 föremål
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
12 tim 34m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 15 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 11 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
16 tim 26m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
13 tim 40m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
13 tim 36m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
14 tim 24m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK