440 föremål
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
6 tim 59m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 9 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 5 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
10 tim 51m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
8 tim 5m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
8 tim 1m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 9 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 10 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
3d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
8 tim 49m
669 SEK
Utropspris
2 500 SEK