464 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
2d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 13 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
2d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 12 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 13 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 14 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 12 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 12 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
3d 12 tim
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
4d 11 tim
Chloé, väska, "Paddington".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
3d 16 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 12 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
4d 13 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK