Kan inte nå servern
 
358 föremål
Fällbord, 1800-tal.
3d
Fällbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, utan titel.
7d 2 tim
Uno Vallman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
23 tim
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
23 tim 8m
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tidningsställ, 1940-tal.
2d
Tidningsställ, 1940-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
4 tim 2m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
23 tim 26m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
2 tim 2m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 1 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
5d 2 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Matta, Nain, part silk, s.k. 4 LAA, ca 207 x 194 cm.
6d
Matta, Nain, part silk, s.k. 4 LAA, ca 207 x 194 cm.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.