Kan inte nå servern
 
335 föremål
Fällbord, 1800-tal.
2d
Fällbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
6d
Golvlampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
6d
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 1 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
7d 2 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Pall, 1900-tal.
7d 2 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
4d 2 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Matta, Nain, part silk, s.k. 4 LAA, ca 207 x 194 cm.
5d
Matta, Nain, part silk, s.k. 4 LAA, ca 207 x 194 cm.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.