Kan inte nå servern
 
322 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
5d 20 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 21 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.