Kan inte nå servern
 
426 föremål
Pall, 1900-tal.
3d 14 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
2d 13 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Uno Vallman, utan titel.
2d 13 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.