Kan inte nå servern
 
369 föremål
Uno Vallman, Snöigt landskap.
8 tim 6m
Uno Vallman, Snöigt landskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
1d 7 tim
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 7 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
10 tim 52m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 7 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.