466 föremål
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
2d
55 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
23 tim 16m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
1d 2 tim
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
23 tim 56m
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
3d 1 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 3 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fickur, 46 mm.
4d 22 tim
Fickur, 46 mm.
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 4 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
6d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
44m 1s
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 22 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
4d
375 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
6d
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR