332 föremål
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 4 tim
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
3 tim 17m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
4 tim 57m
Ragnar Person, "Hemfärden".
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
4d 8 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
4 tim 53m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 9 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
710 EUR
Utropspris
800 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 9 tim
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 6 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
10 tim 13m
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jean (Hans) Arp, Komposition.
4 tim 1m
Jean (Hans) Arp, Komposition.
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 7 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
5d 6 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 6 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 7 tim
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 7 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
1d 4 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
4d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK