322 föremål
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
17 tim 10m
31 357 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d 18 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
3d 21 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
5d 21 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
730 EUR
Utropspris
800 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
5d 21 tim
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 18 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
2d 20 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 19 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
16 tim 42m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
2d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
5d 19 tim
Elin Källman, "Lola".
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
2d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK