462 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
22 tim 55m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
1d 1 tim
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
23 tim 34m
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
3d 1 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 3 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fickur, 46 mm.
4d 22 tim
Fickur, 46 mm.
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 3 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
6d
Kuutti Lavonen, "Aeda".
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
22m 59s
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 21 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
4d
375 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
6d
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 3 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK