369 föremål
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
2d 2 tim
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
1d
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
4 tim 19m
17 500 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 2 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
5d 6 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5 tim 23m
Rune Hagberg, "Objekt".
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Damien Hirst, "Forever" (small).
4 tim 9m
799 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 2 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 6 tim
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 6 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 3 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
4d 5 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 4 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 7 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 4 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jean (Hans) Arp, Komposition.
1d 1 tim
Jean (Hans) Arp, Komposition.
370 EUR
Utropspris
500 EUR
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 4 tim
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK