Kan inte nå servern
 
369 föremål
Alpo Jaakola, Ansikte.
11 tim 37m
Alpo Jaakola, Ansikte.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 11 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 12 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 7 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
7 tim 55m
Barskåp, "Streck", Homeline.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
12 tim 25m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 6 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
7 tim 9m
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
1d 7 tim
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
1d 9 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, weekendbag.
10 tim 49m
Burberry, weekendbag.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
1d 5 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
4d 12 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
4d 11 tim
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
8 tim 17m
Christian Dior, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Damien Hirst, "Forever" (small).
9 tim 11m
Damien Hirst, "Forever" (small).
Aktuellt bud
799 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 12 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
2d 7 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
5d 11 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.