517 föremål
Ahti Lavonen, Svan.
7d 5 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Anders Sandström, "Tjur".
2d 3 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 3 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 8 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 7 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 6 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
4 tim 2m
Burberry, väska, "Paddy bag".
6 005 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
1d
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK