487 föremål
Ahti Lavonen, Svan.
6d 8 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 4 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 6 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armas Mikola, Landskap.
7d 9 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Armas Raunio, Gammal kvarn.
7d 10 tim
Armas Raunio, Gammal kvarn.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 10 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 5 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 10 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4 tim 5m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 10 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 9 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK