487 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
3d 8 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
6d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 12 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 7 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
5d 13 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
5d 12 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 11 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
1d 8 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 10 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 10 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
3d 11 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
6d 9 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
140 EUR
Utropspris
250 EUR