Kan inte nå servern
 
369 föremål
Alpo Jaakola, Ansikte.
6 tim 45m
Alpo Jaakola, Ansikte.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 7 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 7 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 2 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
3 tim 3m
Barskåp, "Streck", Homeline.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
7 tim 33m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
2 tim 17m
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
1d 2 tim
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
1d 4 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, weekendbag.
5 tim 57m
Burberry, weekendbag.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
1d 1 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
4d 7 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
4d 6 tim
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
3 tim 25m
Christian Dior, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Damien Hirst, "Forever" (small).
4 tim 19m
Damien Hirst, "Forever" (small).
Aktuellt bud
799 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 7 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
2d 2 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
5d 6 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 7 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.