Kan inte nå servern
 
322 föremål
Pall, 1900-tal.
6d 17 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 14 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 15 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 14 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 16 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 13 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.