Kan inte nå servern
 
426 föremål
Pall, 1900-tal.
3d 20 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 17 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.