Kan inte nå servern
 
487 föremål
Bord sent 1900-tal.
2d 18 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 18 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
1d 14 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 15 tim
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.