434 föremål
Bord sent 1900-tal.
2d 1 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 1 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
21 tim 48m
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
7d 1 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armas Mikola, Landskap.
7d
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR