440 föremål
Bord sent 1900-tal.
1d 11 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 11 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
7 tim 52m
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
11 tim 22m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 5 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK