Kan inte nå servern
 
369 föremål
Uno Vallman, utan titel.
7d 8 tim
Uno Vallman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 5 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d 7 tim
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
10 tim 39m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.