Kan inte nå servern
 
337 föremål
Curt Asker, Utan titel.
4d
Curt Asker, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
7d
Rune Hagberg, "Objekt".
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Pall, 1900-tal.
7d
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 20 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 22 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 21 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
6d 21 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 20 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.