Kan inte nå servern
 
325 föremål
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 14 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
6d 15 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 15 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 15 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
6d 15 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 16 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Uno Vallman, utan titel.
6d 16 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 17 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 11 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 17 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 17 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
710 EUR
Utropspris
800 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
5d 12 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
5d 12 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 18 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 12 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 13 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 16 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
4d 16 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 17 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.