Kan inte nå servern
 
415 föremål
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
7d 3 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
6d
Ring 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d 1 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
33 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 1 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
6d 2 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.