Kan inte nå servern
 
392 föremål
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d 4 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
33 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 5 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
6d 5 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Allan Egnell, Karl XII i Poltava.
6d 6 tim
Allan Egnell, Karl XII i Poltava.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.