Kan inte nå servern
 
341 föremål
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
5d
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 21 tim
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
5d 1 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
21 tim 39m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
19 tim 59m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 22 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
4d
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
29m 15s
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Oscar Reutersvärd, "Tungt flygande flykt ".
7d
Oscar Reutersvärd, "Tungt flygande flykt ".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 1 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
21 tim 35m
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Louis Vuitton, weekendbag, "Keepall 60", 1989.
3d
Louis Vuitton, weekendbag, "Keepall 60", 1989.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
1d 20 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Louis Vuitton, väska, "Halo".
7d
Louis Vuitton, väska, "Halo".
Aktuellt bud
520 EUR
Utropspris
650 EUR
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
4d
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.