Kan inte nå servern
 
1285 föremål
Einar Forseth, Vinterbild.
3d 10 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3d 12 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3d 9 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 12 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.