Kan inte nå servern
 
1382 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3 tim 20m
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 7 tim
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
1d 6 tim
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
3 tim 8m
Slaglåsgevär m/1815-45.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 10 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.