39 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
11 tim 5m
Bottega Veneta, plånbok.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
6d 14 tim
Uno Vallman, utan titel.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
1d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 15 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 11 tim
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 16 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
11 tim 2m
Spegel, modern tillverkning.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
1d 11 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
11 tim 16m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK