69 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
2d 23 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
1d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
7d
Alf Wallander, "Danslektion".
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 20 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 23 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
3d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d
Soffbord, ett par, Minotti.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
5d
1 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK