69 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
2d 19 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
20 tim 21m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 20 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 16 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
20 tim 5m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 20 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
20 tim 15m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 20 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
20 tim 11m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK