Kan inte nå servern
 
14 föremål
Mässingsgryta.
5d 14 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
14 tim 49m
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.