Kan inte nå servern
 
33 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5 tim 56m
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
6d 5 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.