Kan inte nå servern
 
16 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 15 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 15 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 17 tim
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.