Kan inte nå servern
 
21 föremål
Karmstol 1900-tal.
3d
Karmstol 1900-tal.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
22 tim 5m
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
21 tim 43m
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.