Kan inte nå servern
 
15 föremål
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 16 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 17 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 16 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 17 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 18 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d 17 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 19 tim
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.