Kan inte nå servern
 
19 föremål
Ola Billgren, "By".
5d 8 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 14 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
3d 12 tim
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Utan titel.
3d 11 tim
Arne Jones, Utan titel.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Na Wei, "The Bamboo and Rock Landscape" 2018.
2d 13 tim
Na Wei, "The Bamboo and Rock Landscape" 2018.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ola Billgren, litografier, 2 st.
2d 14 tim
Ola Billgren, litografier, 2 st.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, utan titel.
3d 11 tim
Ulf Trotzig, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
14 tim 16m
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.