Kan inte nå servern
 
16 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 6 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 6 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
9 tim 39m
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.