Kan inte nå servern
 
19 föremål
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
13 tim 24m
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
5d 17 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.