19 föremål
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
22 tim 24m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 17 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK