53 föremål
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
15 tim 9m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 19 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
4d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK