Kan inte nå servern
 
48 föremål
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
3d 18 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 20 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.