Kan inte nå servern
 
141 föremål
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
4d 15 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
16 tim 30m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
15 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
18 tim 44m
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
15 tim 16m
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
3d 12 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.