Kan inte nå servern
 
100 föremål
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
3d 8 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
3d 8 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 280 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
3d 9 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
4d 6 tim
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
3d 6 tim
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
4d 6 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
3d 5 tim
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 10 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
1d 6 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
3d 6 tim
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
3d 5 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
3d 6 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d 7 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
3d 5 tim
Collier 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Dior collier i guld metall.
3d 6 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
2d 9 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
2d 8 tim
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
6d 3 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.