Kan inte nå servern
 
97 föremål
Dior collier i guld metall.
3d 4 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
6d 1 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
1d 8 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d 5 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
2d 6 tim
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
3d 4 tim
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armband.
3d 7 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
6d
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
1d 4 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
3d 3 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
3d 3 tim
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
3d 3 tim
Collier 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
3d 3 tim
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
6d
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
3d 5 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
3d 6 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 280 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
3d 3 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
4d 4 tim
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
2d 7 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
4d 4 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.