Kan inte nå servern
 
141 föremål
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
4d 18 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
19 tim 52m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armband.
22 tim 6m
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
18 tim 38m
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
3d 15 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.