Kan inte nå servern
 
266 föremål
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
23 tim 22m
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
4d 1 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
4d 2 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
1d 2 tim
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
2d 5 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
5d 2 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
2d 3 tim
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
3d
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
37 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
4d 1 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
23 tim 49m
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
5d 2 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
2d 5 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
2d 2 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 3 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3d 1 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 3 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 3 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
4 tim 7m
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.