Kan inte nå servern
 
268 föremål
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
12 tim 31m
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
3d 14 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
3d 15 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
4d 15 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
2d 13 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
37 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
3d 15 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
13 tim 56m
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
7 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
12 tim 58m
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 19 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
4d 15 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
1d 18 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
1d 15 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 16 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
2d 14 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
4d 16 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
2d 13 tim
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 16 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.