Kan inte nå servern
 
14 föremål
Byrå, Gustaviansk stil.
23 tim 32m
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
22 tim 24m
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 21 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, sengustavianskt, omkring år 1800.
3d
Hörnskåp, sengustavianskt, omkring år 1800.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.