Kan inte nå servern
 
13 föremål
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 21 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 22 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.