15 föremål
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 20 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK