13 föremål
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 2 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
4d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK