13 föremål
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
5d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK