15 föremål
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
21 tim 39m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
1d
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK