16 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
11 tim 12m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK