Kan inte nå servern
 
29 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
51m 34s
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6d 21 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
6d
Elise Eldh, Ung pojke.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
6d 21 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Porträttbyst.
6d 1 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Jakt.
20 tim 21m
Jakt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 23 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 21 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
5d 23 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bottega Veneta, väska/clutch, "Knot".
4d
Bottega Veneta, väska/clutch, "Knot".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.