Kan inte nå servern
 
31 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 23 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 4 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 4 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tennisarmband 18K guld med briljantslipade diamanter.
2d
Tennisarmband 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
65 000 SEK
Utropspris
120 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.