Kan inte nå servern
 
34 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 19 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 1 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
56m 37s
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.