Kan inte nå servern
 
34 föremål
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
2 tim 11m
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
3d 1 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
7d 4 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
2d 23 tim
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.