82 föremål
Hermès, scarf, "Le Tarot".
2d 22 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
4d 6 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 4 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 5 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 2 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 5 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
1d 6 tim
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
6d 8 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
5d 7 tim
Johan Nobell, "The Feeder".
5 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK